O nas

Serwis wnioskujemy.pl należy do Seven PM Sp. z o.o. – firmy doradczej, której głównym obszarem działalności jest pozyskiwanie dofinansowania z funduszy europejskich.

Na wnioskujemy.pl publikujemy ciekawostki ze świata dotacji. Opisujemy atrakcyjne konkursy, w których mogą startować głównie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Dzielimy się wiedzą i radzimy, jak pozyskać dofinansowanie, zrealizować dotowany projekt i prawidłowo go rozliczyć. W przystępny sposób wyjaśniamy skomplikowane pojęcia unijnej biurokracji.

W naszej pracy wyróżnia nas nieszablonowe podejście, umiejętność wczucia się w sytuację konkretnej firmy i zdolność myślenia kategoriami przedsiębiorcy. Definiujemy potrzeby klientów. Piszemy wnioski nie tylko na podstawie pomysłu i informacji dostarczonych przez klienta, ale także sugerujemy rozwiązania optymalizujące koszty i zwiększające prawdopodobieństwo pozyskania dofinansowania indywidualnie dla każdej firmy. Wszystkie projekty realizujemy terminowo, w ciągłym kontakcie z Klientem. Szanujemy Twój czas!

Skontaktuj się z nami i w ramach bezpłatnej konsultacji dowiedz się, jaką dotację możemy pozyskać dla Ciebie!

 

 

 

facebooktwittergoogle_pluslinkedin